Cukrářství

Cukrářství Šafrán v sobě spojuje více letou tradici českých cukrářských řemesel.

 

Jsme malé cukrářství v areálu Hrádek Letná v Teplicích s vlastní výrobou a kavárnou s výhledem na rozsáhlý areál hrádku.

 

Hlavním cílem je co možná nejvyšší kvalita výrobků a chuť snoubená s radostí z řemesla, kterou chceme rozdávat Vám naším zákazníkům.


Upečeme Vám malý narozeninový dort, ale umíme napéct i velikou svatbu! A ve spojení s catering Šafrán dokážeme realizovat komplexní cateringové služby přímo podle Vaších přání.

 

Širokou škálu výrobků doplňujeme a upravujeme podle přání a potřeb našich zákazníků. Jsme připraveni vyhovět všem dlouholetým a stálým odběratelům, ale i zákazníkům s individuální a jednorázovou poptávkou.

 

Naše cukrářství pro Vás vyrábí poctivé cukrářské výrobky již řadu let. Zakládáme si na tom, že naše výrobky jsou nejen krásné, ale i opravdu dobré. Při práci využíváme kvalitní a čerstvé suroviny a snažíme se dodržovat tradiční receptury i postupy. Všechny naše výrobky si můžete objednat a vyzvednout nebo využít našeho rozvozu.

 

Všechny výrobky vyrábíme sami.

 

- Máme vlastní a ručně vyráběné zákusky, dorty, minidezerty a tradičních dezertů.

 

- V našich cukrářských výrobcích používáme pouze pravou šlehačku, kvalitní máslo, mléko i mouku.

 

- Nešetříme na surovinách, dodáváme jen poctivé výrobky z kvalitních surovin.


- Pečeme podle tradičních českých a rakouských receptů, ale umíme péci i bezlepkově!

 

Sortiment zákusků je široký ale přesto jsme schopni pro zákazníka vyrobit i takové, které standardně nenabízíme. Samozřejmě Vám rádi pomůže s usměrněním stylu, velikosti a fantazií.

 

Svatební dorty

 

Svatební dort má možnost výjimečně ozdobit slavnostní tabuli v tento jedinečný den, tak aby na to všichni zúčastnění dlouho vzpomínali. Každá svatba je individuální záležitost, speciálně pro Vás připravená na míru. Vše vychází z dohodnutého termínu a místa s dostatečným předstihem, poté nadchází upřesňující schůzky k dohodnutí konkrétní zakázky. Upřesníme počet, tvary, barvy, složení. Vše podle vašich potřeb. Na naší internetové stránce je několik příkladů z dřívějších stovek úspěšných realizací.

 

Dorty pro děti

 

Narozeniny dítěte si snad nikdo nedokáže představit bez pořádného dortu a dětské dorty jsou jedny z našich nejoblíbenějších.

 

Naše dorty pečeme na základě osvědčených receptů, ale i moderních trendů a těžíme ze síly kvalitních surovin – naše korpusy jsou krásně vláčné a krémy lehoučké, přesně tak, jak je máte rádi vy i Vaše děti.

 

Využijte možnosti nechat si vyrobit dort podle svých představ s výbornou chutí.

 

Kolektiv spolupracovníků je na vysoké odborné úrovni a pečlivě vybírán. Je připraven odborně poradit zákazníkům, proto nás neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář, nebo prostředníctvím emailu: cukrarství@cateringsafran.cz 

 

Cukrářská výroka a kavárna bude otevřena vždy o pracovních dnech od 10:00 do 17:00

 

Rozdáváme radost z poctivého řemesla.