Konference

Náš pohádkový hrádek je dominantou Letenského parku (dříve Královské výšiny) v Teplicích je ideálním místem pro menší firemní akce do 50 osob.

 

Hrádek Letná nacházející se v přímém centru Teplic poskytuje vše, co potřebujete k pořádání konferencí, jednání, prezentací či školení. 

 

Na požádání Vám rádi zajistíme případné další speciální vybavení, kterým nedisponujeme.

 

Vnitřní prostory hrádku jsou vhodné pro menší mítinky, nebo micro konference do 50 osob, avšak v případě příznivého počasí umíme rozšířit prostory o dalších 200 metrů čtverečních profesionálním stanem.

Vnitřní jednací místnost disponuje denním světlem a je možno jí zatemnit.

 

U nás na hrádku Letná se mohou školení, jednání či pohovory za pěkného počasí konat i venku ve stanu o rozměrech 20 x 10 m, který si lze pronajmout jako součást k vnitřním prostorům, popřípadě na terase cukrárny.

 

Pro akce nabízíme zajištění fotografa, případně pořízení videozáznamu najatým odborníkem.

 

Pomůžeme Vám se zajištěním akce Vaší společnosti vlastními silami nebo ve spolupráci s našimi partnerskými agenturami specializujícími se na konference, školení a vzdělávání.

 

Ke všem akcím Vám připravíme občerstvení formou coffee breaku, obědy a večeře pak formou jednotného menu, teplého buffetu, či grilování na terase, nebo v areálu přímo u hrádky

 

Občerstvení pro Vás zajistí naše společnost ŠAFRÁN GASTRO GROUP s.r.o., ale po domluvě lze využít v naších prostorách i vlastní cateringovou společnost.

 

Na zážitky z Hrádku Letná v Teplicích budou vaši obchodní partneři i zaměstnanci dlouho v dobrém vzpomínat.

 

Areál disponuje vlastním parkováním.

 

Pro více informací neváhejte využít našeho kontaktního formuláře.